Upcyklovaný nábytek

Na počátku všeho stála touha "učit se" a "být originální", dělat užitečné věci s vlastní myšlenkou.

Přesně s touto vizí začal Tomáš Mrkvica v roce 2015 v Hradci Králové skládat první nábytek a doplňky z vodovodních trubek.

Během 5ti let jsem se dostal k nejrůznějším projektům, poznal řadu fajn lidí, sledoval nejnovější interiérové trendy. Tak ani mě nemohl minout postupně zvyšující se zájem o upcyklaci starých nábytků a kovových odpadů. Po návštěvě jednoho kovošrotu v Praze bylo jasno. V kovošrotu byla spousta věcí, které by šli dále využít, kdyby jim dal někdo šanci se blejsknout. 

A tak vnikla značka WasteFace tržiště upcyklovaných nábytků, které se jak silně doufáme rozroste postupně i o kousky jiných tvůrců.

„Perfektní komunikace, dodané výrobky ještě lepší než na obrázku. Velká spokojenost! Díky!!”

Petra B.

Lavice z radiátorů

Žijeme v postapokalyptické době

Jsme fandové do siencefiction, a dnešní postcovidová doba a šílená situace na Ukrajině je tak trochu jako ze sci-fi.

Ve světě propukla apokalypsa, covidová pandemie, kterou pro změnu vystřídala válka na Ukrajině. Spousta továren je kvůli tomu nucena omezit nebo úplně zastavit výrobu, dodavatelské řetězce se trhají, chybí základní suroviny pro výrobu. Ceny tak strmě stoupají, nedostává se na všechny. Nejvyšší čas jít na to jinak.

„Kvalitni zpracovani, neobvykly design, skvela komunikace. Velka spokojenost, diky moc.”

Lucie K.

IMG_7941

Názvy výrobků

Tak i názvy výrobků jsou inspirovány filmovou tvorbou ze světa postapo sci-fi a objednat si u nás můžete Konferenční stolek MadMax, Barovku 1984, Regál TheTitan nebo Lavici Chappie. A v rukávu máme další spousty názvů kvalitních filmů, další kousky tak budou určitě přibívat.

PXL_20211003_152010912

Jde to i jinak

Dál se nekotrolovatelně vyhazují a likvidují věci, které by mohli někde sloužit. Stačí je jen trochu upravit, přestříkat, složit z více kusů a vytvořit něco nového, uzpůsobené nové době. Proto přicházíme my Tom + Tom, hrabeme se ve starém železe, upcyklujeme, přestavujeme, tvoříme 100% originální kousky kvalitně.

Steampunkový regál s policemi z recyklovaného dřeva

Najdete nás i na různých akcích

Rádi se účastníme festivalů i akcí, kde učíme malé i velké skládat nábytek a doplňky z vodovodních trubek a chystáme i upcyklační koutek. O všech plánovaných workshopech a dalších novinkách se dozvíte na našich sociálních sítích. Přidejte se k nám, at vám nic neuteče.

Instagram        Facebook

PXL_20210820_193702878